Muhabbeti ilerletip sikmeye kadar getirdim

Muhabbeti ilerletip sikmeye kadar getirdim

Merhaba Ben Yalnız Yaşayan Dul Sema Çok Azdım Ara Beni!
Telefon Numaram: 00372 707 88 78


Selamlar ben Asu, geceleri yanlız kalıyorum ve yanıyorumm!
Telefon Numaram: 00372 707 84 19

29:43

İlgili Kategorisi: Sex Hikayeleri

Bu kız benim internet cafenin orada gördüğüm kız yani ilk defa veya ikinci defa görüyorum ama gerçekten süperdi. Sonra tabi peşini bırakmadım ve olanlar oldu. Olmuyor diye bir şey yok ben bunu da öğrendim. Evdekilerden de yırtınca artık seks yapmamız kaçınılmaz oldu ve hikayemde de bahsettim çekingen kızı seks manyağı yaptım adeta. Bu hikayem gençler için özellikle siz de yakalarsanız bırakmayın.

q

Mrb arkadaŞLar ben 16 Yasında bi Genc Erkegim Koca YaraqLıyım Bi gün gene İnt. cafede taqıLıyoruz bi Gün gitti ecvitlerin okuLa bi Kız warki BomBaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa kıza ayar oLdum malafatı süperdi göz kırpdığımda tokat yedim ama 10 numara kızdı günLer geödi deli olDum Kıza Ve çıkmaya Basladık bi gün sporcular parkına gittik . erkekler kıza laf atıyodu ben küfr ediyodum . sOnra Kızın ewvi Bosmus gittik baya cinseliikden knusduk . Sonra Ben ona sikişelimmi Lafını sölediğimde yarım saat dondu kaLdı . Liselifdi amındai kıllara sokmak en mütişiydi sonra ertesi gün gene gittim babası ewdeydi tokkalasdık babaısyla babası uyuyodu yattı. sonra bana öle bi bakdıki kız akırıyodum az daha !
Sonra tekrardan annesiyle babasının sikişdiği odaya gittik yani yataq odasına icon biggrin SexiiGün Sonra Kız utangacdı ben utancak bi şi yok uzulme dedim . sonra soyundu kız 16 yasında bombaydı sonra işde 20 cmşlik yarrağımı onun ağzına çarpdırıyodum sonra yawasca az kıllı amına deydirdim sıcacıkdı kız titriyodu sonra wur patlasın kıza bi sokdum kökledim kız çığlıkdan babası uyandı Ben aceleyle göt deliğiyle am deliğibni bir yapdım ve ağzına bosaldm

Sex Hikayeleri Benzer Diğer Videolar